odkurzacz vc 25
Deerma VC 25
odkurzacz bezprzewodowy
  • Do 35 minut wydajnej pracy
  • Możliwość posprzątania do 120 metrów kwadratowych
  • Usuniesz kurz od sypialni po salon, od parteru po strych
  • Wyjątkowa moc ssąca
Wyjątkowa moc ssąca

Deerma VC25 została wyposażona w dwuskrzydłowy silnik, co sprawia, że przy tej samej mocy znamionowej moc ssąca wzrosła o blisko 60%, do 10 kPa w porównaniu z silnikiem poprzedniej generacji. Tym samym czas sprzątania może być znacznie krótszy, przy takiej samej jego skuteczności.

Wszystko, czego potrzebujesz

Odkurzacz bezprzewodowy Deerma VC25 wyposażony został w komplet końcówek, dzięki którym posprzątasz cały dom, od parteru aż po strych.
Uzbrojona w silnik, duża szczotka podłogowa, obracając się z prędkością 2500 razy na minutę pozwoli dokładnie wyczyścić podłogi zarówno o twardych nawierzchniach, jak i te pokryte dywanami czy wykładzinami.
Wielofunkcyjna ssawka 2 w 1 idealnie sprawdzi się do sprzątania w zakamarkach i szczelinach, wyciągając wszystkie drobiny i kurz.
Z kolei trójkątna końcówka z włosiem wyczyści tapicerki, kanapy i fotele, usuwając z nich kurz, okruchy, włosy czy sierść naszych pupili.
Ponadto, dzięki możliwości odłączenia wyjątkowo lekkiego odkurzacza ręcznego, Deerma VC25 doskonale sprawdzi się także podczas sprzątania Twojego samochodu.

kobiety odkurzają pokój odkurzaczem vc 25 odkurzacz vc 25 - zasysa brud z podłogi kot przygląda się jak odkurzacz vc 25 czyści dywan
Oddychaj pełną piersią

Odkurzacz został wyposażony w 4-stopniowy cyklonowy zespół filtrów, dzięki czemu skutecznie oczyszcza powietrze w sprzątanych pomieszczeniach. Pierwszy filtr wychwytuje niewielkie zanieczyszczenia i cząsteczki nie przekraczające 0,3 μm wielkości. Drugi – drobne cząstki pyłu. Trzeci filtr, zewnętrzy, wyłapuje większe zanieczyszczenia, piasek czy sierść. Filtr HEPA klasy 10 natomiast oczyszcza powietrze z drobnoustrojów pozostawiając powietrze czystym i świeżym. Ponadto budowa filtra zapobiega przepływowi wstecznemu, aby sprzątanie było jeszcze bardziej skuteczne.

Ergonomiczna budowa, by sprzątanie było łatwiejsze

Bezprzewodowa konstrukcja i waga nie przekraczająca 2,5 kilograma sprawiają, że odkurzacz jest niezwykle poręczny. Naładowany w pełni pozwala na 35 minut nieprzerwanej i niczym nieograniczanej pracy.
Specjalna konstrukcja silnika w kształcie litery „H” sprawia, że środek ciężkości urządzenia jest przesunięty, wobec czego łatwo jest go nie tylko pchać, ale i podnosić, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do sprzątania nie tylko podłóg, ale także półek i innych powierzchni płaskich.
Ergonomiczna obudowa z rączką umiejscowioną pod kątem 60° w znaczący sposób wpływa na komfort użytkowania, dobrze leżąc w dłoni i odciążając ją, aby sprzątanie było bezbolesne i przyjemne. Dzięki przegubowemu złączu szczotki głównej odkurzacz bez problemu można obracać w zakresie 90° w pionie i 180° w poziomie, co czyni sprzątanie łatwiejszym i pozwala dotrzeć do każdego zakamarka naszego domu.

kobiety odkurzają pokój odkurzaczem vc 25 odkurzacz vc 25 - zasysa brud z podłogi kot przygląda się jak odkurzacz vc 25 czyści dywan
Specyfikacja techniczna
Materiał wykonania ABS, metal
Moc ssąca 5500 Pa
Napięcie znamionowe 110-240 V
Moc znamionowa 150 W
Pojemność zbiornika na kurz 700 ml
Poziom głośności ≤ 80 dB
Czas ładowania 180 minut
Czas pracy w trybie standard / max 35 min. / 20 min.
Bateria Li-ion, 2200 mAh
Waga 2.50 kg
Wymiary 23.50 x 29.50 x 114.50 cm
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ