odkurzacz Deerma vc 20 plus
Deerma VC 20 Plus
Przenośny odkurzacz cyklonowy
  • Wygodne odkurzanie w rozsądnej cenie
  • Moc ssąca wyższa o połowę
  • Niska waga i wysoka mobilność
  • Autorska konstrukcja szczotki
  • Doskonała relacja wydajności do ceny
Jeszcze lepszy

Zmodyfikowana i poprawiona odsłona znanego i dobrze przyjętego modelu VC 20. Znana, superlekka, bezprzewodowa konstrukcja pozwala na nieskrępowane poruszanie się po sprzątanych pomieszczeniach, a zwiększona w stosunku do poprzedniego modelu moc ssąca, znacząco wpływa na skuteczność i efektywność sprzątania.

Szybkie sprzątanie i optymalna siła ssania

Mocny silnik zapewnia wyższą moc ssania, dzięki czemu sprzątanie jest szybsze i skuteczniejsze. Dwa poziomy mocy pozwalają dostosować pracę urządzenia do Twoich potrzeb. Dzięki specjalnej konstrukcji silnika odkurzacz pozostaje niezwykle cichy. Elastyczna, obrotowa szczotka podłogowa dotrze do każdego kąta i szczeliny, bez potrzeby przesuwania mebli.

Niska waga i wysoka mobilność

Dzięki zachowaniu niskiej wagi, nawet dziecko nie będzie miało problemu z podniesieniem go. Zapewniająca nawet 30 minut nieprzerwanej pracy bateria pozwoli odkurzyć całe mieszkanie.

Kobiety sprzątają przy pomocy odkurzacza Deerma vc 20 plus Filtr odkurzacza Deerma vc 20 plus jest czyszczony pod bierzącą wodą Odkurzacz Deerma vc 20 plus zasysa sypki brud z półki
Siła cyklonu

Zastosowanie cyklonowego filtra powietrza w połączeniu z filtrem HEPA pozwala na wychwycenie najmniejszych drobin kurzu z powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest o wiele bardziej efektywne. Duży zbiornik na kurz pozwoli posprzątać większą powierzchnię bez potrzeby jego opróżniania.

Autorska konstrukcja szczotki

Specjalna konstrukcja szczotki sprawia, że włosy czy sierść owijają się wokół niej, co nie tylko zapobiega zapchaniu się odkurzacza, ale także chroni silnik przed zatarciem, przez co sprzęt posłuży nam długie lata. Dzięki aksamitnie miękkim włóknom szczotka jest wyjątkowo łagodna dla sprzątanych powierzchni i nie zostawi na nich zadrapań.

Nie tylko do podłogi

Dołączone w zestawie końcówki pozwolą posprzątać nie tylko podłogę, ale także półki, fotele, sofy czy zasłony. Odkurzacz sprawdzi się też nie tylko w mieszkaniu. Dzięki jego niskiej wadze i ergonomicznej konstrukcji, jest idealny do sprzątania samochodu, docierając do wszelkich zakamarków.

Minimalistyczny wygląd, łatwe przechowywanie

Stylowa obudowa utrzymana w odcieniach bieli i czerwieni sprawia, że Deerma VC20 Plus charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem pasującym do każdego wnętrza. Dzięki pionowemu sposobowi przechowywania, odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i zmieści się nawet w małych mieszkaniach.

Specyfikacja techniczna
Siła ssania 8000 Pa
Moc 150 W
Napięcie wejściowe 100-240 V
Bateria 2200 mAh / 14,4 V
Pojemność pojemnika na kurz 0,6 l
Poziom głośności maks. 80 dB
Czas ładowania ok. 4,5 h
Czas pracy do 30 minut / ok. 15 minut w trybie wysokiej wydajności
Waga 1,85 kg
Wymiary 23,5 x 17,5 x 115 cm
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ