odkurzacz Deerma tj 200
Deerma TJ 200
odkurzacz wielofunkcyjny
  • Idealny do sprzątania powierzchni suchych i mokrych
  • Gotowy do pracy w 20 sekund
  • Uniwersalny, dzięki dużej ilości końcówek
  • Czyści i sterylizuje

Odkurzacz umożliwiający pracę na suchych, ale i mokrych powierzchniach, idealnie sprawdzi się do codziennego sprzątania domu z wszelkich zanieczyszczeń, tych mniejszych i tych większych.

Ten wielofunkcyjny odkurzacz dzięki swojej konstrukcji pozwala na sprzątanie powierzchni suchych, zasysanie płynów, a po przestawieniu na tryb dmuchawy idealnie sprawdzi się jako suszarka. Dzięki niemu w tym samym momencie sprzątniesz kurz, inne drobiny, a także płyny.

odkurzanie psa odkurzaczem Deerma tj 200 odkurzacz Deerma tj 200 - opróżnianie pojemnika kobiety sprzątają pokój odkurzaczem Deerma tj 200

Odkurzacz pozwala także na sprzątnięcie takich materiałów jak piasek, gwoździe czy szkło.

Silnik o mocy 1200 W i wydajności 33000 obrotów na minutę oraz sile ssącej na poziomie 18 000 Pa bez problemu poradzi sobie z każdą drobiną kurzu, jak i większymi zanieczyszczeniami, pozostawiając podłogi czystszymi niż kiedykolwiek.

Urządzenie wyposażone jest w dwie końcówki do podłóg.
Klasyczna ssawka odkurzy dywany czy wykładziny, a po wysunięciu dodatkowej szczotki doskonale sprawdzi się podczas odkurzania podłóg twardych wykonanych z kafelków czy paneli. Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalna końcówka przeznaczona do sprzątania płynów, idealna podczas odkurzania kuchni czy łazienki. Szczotka rogowa spełni swoje zadanie podczas odkurzania w rogach, a dzięki włosiu sprawdzi się do odkurzania mebli. Ssawka szczelinowa pomoże wyciągnąć kurz i brud z wszelkich zakamarków mieszkania.

Dzięki możliwości przełączenia odkurzacza z trybu ssącego na dmuchający, szybko zamienisz go w suszarkę, którą możesz wysuszyć podłogi czy sierść Twojego psa po kąpieli lub spacerze w deszczowy dzień.

Dzięki swojej konstrukcji, pojemnik na kurz i brud jest wyjątkowo łatwy do opróżniania i czyszczenia, gdyż można go myć pod bieżącą wodą. Przezroczysta obudowa pozwala na bieżąco kontrolować poziom jego zapełnienia, a paląca się dioda poinformuje o konieczności jego opróżnienia.

Rura odkurzacza wykonana z aluminium posiada regulację długości w zakresie 54-82 centymetry, zapewniając komfort i wygodę, ograniczając nadmierne obciążenie kręgosłupa podczas używania odkurzacza, podobnie jak włącznik, który można obsługiwać stopą. 4 koła znacząco wpływają na mobilność odkurzacza.

Cyklonowy system filtracji w połączeniu z filtrem HEPA, są wyjątkowo skuteczne podczas sprzątania, oczyszczając z drobin kurzu również powietrze, dzięki czemu będzie Ci się lepiej oddychało.

Obudowa odkurzacza pozwala na przechowywanie na niej końcówek, dzięki czemu nie zgubią się one w domu i nie wymagają dodatkowej przestrzeni.

Specyfikacja techniczna
Siła ssania 16000 Pa
Moc 1000 W
Czas pracy Do 60 minut
Napięcie wejściowe 220V ~ 50 Hz
Wodoodporność IPX4
Pojemność pojemnika na śmieci 6 l (w tym do 3,5 l. wody)
Długość przewodu zasilającego 5 m
Waga 5070 g
Wymiary 30,6 x 29 x 53,6 cm
Materiał wykonania ABS
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ